• export@banianhome.com
  • +90 549 685 07 00

HAKKIMIZDA

Üç kuşaktır tekstil sektörünün bilfiil içinde bulunan Misilli ailesi; 2016 yılında yeni bir yatırımla MSL Tekstil  İç  ve Dış  Ticaret  Ltd  Şti.’yi  kurarak, Banian Home markasıyla ev ve otel tekstili üretimine başlayarak günden güne ürün gamını genişletmiştir.

Bursa’da yerleşik entegre tesislerinde dokuma ve örme kumaş üretiminden, baskı &boyama ve dikime kadar tüm süreçleri bünyesine katmıştır.

Ham, yarı mamül ve mamül kumaş üretiminin haricinde ip ve aksesuar satışıyla da değerli üreticilere hitap eden MSL, hem iç hem dış pazarda kendine yer edinmiştir.

Ürünlerini, piyasa taleplerine göre şekillendiren üretim tesislerinde son olarak bebe ve çocuk giyimine de yatırımlar yaparak, konfeksiyon koleksiyonu oluşturmuştur.

Halihazırda Rusya , Azerbaycan ve Türki Cumhuriyetler ile Almanya, İspanya, Fransa, İtalya gibi Avrupa Ülkeleri, Katar, Kuveyt gibi Ortadoğu ülkeleri ve Fas, Cezayir,  Tunus gibi Afrika ülkelerine ihracatlarimiz devam etmektedir.

Tüm birikim ve enerjimizle dünya çapında bir Türk markası olmak için çalışıyor ve gerek ürünlerimizde; gerek müşteri, çalışan ve tedarikçi ilişkilerimizde kaliteyi ve memnuniyeti öncelikli kılıyor, bizi biz yapan değerlerden vazgeçmiyoruz.

 

Kaliteyi Takip Edin

Hayatınızı Değiştirmek Sizin Elinizde